Sui generis [ˈsʊ.iː ˈɡɛnɛrɪs] je latinský výraz, který znamená „svého druhu; zvláštní kategorie; jedinečný“.

Sui°Generis je kreativní tým pro vyhledávání lídrů, který navazuje partnerství s předními podniky a organizacemi, aby provedl zhodnocení a získal přední výkonné vedoucí pracovníky, kteří budou strůjci průlomové výkonnosti.

V Sui°Generis promyšleně vytváříme řešení v oblasti řízení kariéry, která jsou navržena tak, aby vedoucím pracovníkům pomohla dosáhnout pokroku v kariéře, směřovat k vytvoření dlouhodobého kariérního playbooku a stát se silným lídrem.

Vytvořeno pro lídry

  • Vyhledávání pracovních míst pro vedoucí pracovníky: Prozkoumejte pracovní místa pro vedoucí pracovníky ve vámi požadovaných oborech a funkcích.
  • Kariérní poradenství: Pracujte individuálně s našimi profesionálními kariérními kouči a autory životopisů na optimalizaci dokumentů, které pro svoji kariéru potřebujete, rozvoji vaší osobní značky, přípravě na pohovory a podobně...
  • Řízení kariéry : Buďte připraveni na všechny příležitosti, které se před vámi objeví, díky našim vzdělávacím zdrojům, jako je program Leadership.

Více...

Vytvořeno pro organizace

Se svými klienty navazujeme úzká, efektivní a dlouhodobá pracovní partnerství, abychom plně poznali jejich požadavky v oblasti vyhledávání talentů a porozuměli jim.

Usilujeme o to, abychom co nejlépe naslouchali jejich požadavkům v oblasti vyhledávání lídrů. Je to nutné k tomu, abychom odhalili skutečné potřeby každého z našich klientů. Pečlivě nasloucháme, rychle reagujeme a nabízíme solidní řešení. Nacházíme výjimečné lídry, kteří souzní s vaším rozvojem a kulturou vaší organizace.

V Sui°Generis s vámi náš tým zaměřený na vyhledávání lídrů naváže úzké a efektivní pracovní partnerství,

 

které nám pomůže porozumět vašim strategickým výzvám a požadavkům na vyhledávání talentů.

 

Tento vztah je založen na naslouchání, poctivosti a důvěře. Do vyhledávání výjimečně

 

talentovaných uchazečů vnášíme hodnotu a vhled. Náš přístup vychází z konzultací.

 

Můžete si vybrat mezi leadership assessmentem, manažerským auditem,

 

zhodnocením z hlediska kultury nebo jiným cíleným šetřením. Kromě vyhledávání lídrů můžete využívat i jiné služby

 

s přidanou hodnotou, jako je poradenství v oblasti vedení .